Website Tasarım

2015 yılından beri profesyonel anlamda tasarım hizmeti veren ekibimizin yaptığı siteleri, gelen müşteri memnuniyetlerini, yeteneklerimizi ve almış olduğumuz eğitimleri uzun uzun anlatabilirdik. Fakat bütün bunları anlatmak yerine tasarladığımız sitelerin özetini anlatmak istiyoruz: Kullanımı kolay, modern tasarımlı, SEO ile tam entegre ve uygun fiyatlı websiteleri yapıyoruz.

Tasarım ve Fazlası

HızlıWordpress ekibi olarak size tasarımdan fazlasını sunuyoruz. Konusunda uzman ekibimiz ile sadece tasarım alanıyla yetinmeyerek bir websitesinin arama motorlarında hak ettiği yerde olması için SEO ve Hosting hizmeti de sunmaktayız. Yaptığımız işin önemini biliyor ve memnuniyetiniz için azami çaba sarf ediyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuz ilk andan itibaren ihtiyaç analizini yapıp, mümkün olan en uygun biçimde işinizi tamamlıyoruz.

tasarım ve fazlası

Hızlı Hosting

Almış olduğunuz hosting hizmeti ile Google’da üst sıralarda olmanız arasında bir bağlantı olduğunu biliyor musunuz? Spam sitelerle dolu, çok paylaşımlı IP veren bir hostingde yer alan sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almaması çok doğal. Tarihi geçmiş teknolojilerle donatılan hosting yerine size ihtiyaçlarınıza uygun SEO destekli hosting hizmeti sunuyoruz. SSD destekli, özel IP ve yüksek performanslı hosting deneyimini mutlaka yaşayın.

Gelişmiş SEO

Her gün, en basit konularda bile arama sitelerinde milyonlarca arama yapılıyor. Kendinizden yola çıkarak düşünün; aradığınız şeyi kaçıncı sayfada buluyorsunuz? Kaç defa 2. veya 3. sayfada aradığınızı buldunuz? İnternette arama yapan insanların %95’i aradığını ilk sayfada buluyor ve bu yüzden websitenizin ilk sayfada yer alması yaptığınız iş ile ilgili doğru insanlara ulaşabilmeniz için çok önemli. WordPress tasarımlarına ek olarak SEO konusunda yılların deneyimine sahip ve gelişmeleri yakından takip eden ekibimizle harika sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.