Işınla bizi Scotty

WordPress Hızlandırma ne kadar gerekli? Yapılan araştırmalara göre sitenize ilk kez ziyaret eden bir ziyaretçiyi etkilemek için tam olarak 3 saniyeniz var. Bu kıymetli 3 saniyeyi sitenizin yavaş yüklenmesiyle boşa harcamayı eminiz istemezsiniz. Arka planda gereksiz yere çalışan kodlar, devasa büyüklükte görseller ve amacınıza uygun olmayan hosting sağlayıcınız yüzünden emek ve para harcadığınız websitenizin google, yandex veya bing gibi arama motorlarında son sayfalarda yer alması, beklediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşamamanız ve rakiplerinizden neyi eksik yaptığınızı düşündüğünüz için şu an bu sayfayı okuyorsunuz.  Sitenizi ilk kez ziyaret edenlerin %96 gibi bir oranı, sayfa yükleme süresi 5-6 saniyeyi bulduğunda sayfayı kapatıyor. Evet, bu oran çok yüksek. Yüksek bounce rate (hemen çıkma oranı) SEO ile ilgili düzeltilmesi gereken ilk adım.

Bir çok kişi websiteleri için inanılmaz miktarlarda paralar harcayıp beklediği sonuca ulaşamıyor. Ayrıca piyasada bolca bulunan sözde SEO hizmeti sunanların fahiş fiyatlarına rağmen bir ümit bu kişilere inanların ve yüklü miktarda para kaptıran insanların sayısı oldukça fazla. Sonuç maalesef hüsran.
Websiteniz yavaş yükleniyorsa bütün emekleriniz boşa gidebilir.
Neyse ki biz varız! WordPress hız optimizasyonu konusunda uzmanlaşmış bir ekip, kendi yazdığımız eklentiler ve geliştirici lisansına sahip olduğumuz tamamen orijinal yazılımlar ile kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca sizlere yardımcı olabilecek SEO, Güvenlik ve WordPress Hızlandırma Bilgileri’nden oluşan özgün blog yazılarımıza göz atmanızı öneriyoruz.

isinla bizi wordpress

 


Website Optimizasyonu

WordPress hızlandırma konusunda eşsiz bir hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve teknikler sayesinde hosting tarafından başlayarak her alanda detaylı analizler yapıyor, uyguladığımız simülasyonlarla sitenizin görsel açıdan bir zarar görmesini engelliyoruz. Sadece bir kaç günde hantal sitenizi roket hızında açılan, görsel optimizasyonu yapılmış ve gereksiz kodlardan arındırılmış bir hale getiriyoruz. Sadece wordpress hızlandırma konusunda uzmanlaşmış, en iyi hıza ulaşmayı takıntı haline getirmiş ekip çalışanlarımız size garantili bir hizmet sunuyor.

wordpress hızlandırma

Website Hızı Ölçme

Sitenizin hızını ölçebileceğiniz bir kaç kaynak:
Gtmetrix ile sitenizin genel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Google tarafından sunulan bir sistem ise PageSpeed Insights CSS ve JS dosyalarınızdan hangilerinin sayfa açılmasını geciktirdiğini öğrenebilirsiniz.

Pingdom Tools ile dünyanın farklı şehirlerinden ölçümler yapabilirsiniz. Sayfanız açılırken hangi dosyaların ne kadar sürede yüklendiğini inceleyebilirsiniz.

WordPress sitenizi hızlandıralım

WORDPRESS HIZLANDIRMA GTMETRIX